Sklep komputerowy

STRIX 2.0 słuchawki z mikrofonem

Logo Asus
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 2 lata
Kod ean:
886227893423
Kod producenta:
90YH00H1-B1UA00
Dostępność:
chwilowy brak

Parametry

Długość przewodu1.5 m
Waga320 g
Złącze3,5 mm minijack
Czułość98 dB
MikrofonTak

Opis

WYOSTRZ SWÓJ SŁUCH

Strix 2.0 wykorzystuje przetworniki neodymowe o średnicy 60mm zapewniające mocny dźwięk o wysokiej wierności. Oprócz doskonałego dźwięku, słuchawki Strix 2.0 doskonale nadają się do słuchania muzyki. Podłącz słuchawki Strix 2.0 do swojego komputera, laptopa lub urządzenia mobilnego, aby cieszyć się doskonałym, precyzyjnym dźwiękiem i mocnym basem, niezależnie od tego co robisz.

Stań się CZĘŚCIĄ GRY

Mocne przetworniki neodymowe 60mm. Jeśli nie poczułeś nigdy mocy 60-milimetrowych przetworników neodymowych, to najwyższy czas skorzystać ze słuchawek Strix 2.0 - poczujesz mocne i bardzo realistyczne brzmienie. Podczas gry usłyszysz każdy strzał i będziesz wiedział, że przeciwnik jest niedaleko mając do dyspozycji jedynie dźwięk jego kroków. Później przestaw się na nagranie z koncertu, ludzki głos, czy ścieżkę dźwiękowa filmu - wszystko usłyszysz bardzo wyraźnie.

Działa z komputerami PC i Mac.

Dzięki słuchawkom Strix 2.0 nie musisz się martwić kompatybilnością, ponieważ działają praktycznie z każdym urządzeniem. Do Strix 2.0 dołączony jest 1,5-metrowy kabel rozgałęziający, zapewniający kompatybilność z komputerami PC i Mac.

Łączenie z PS4/smartfonem/tabletem

A nawet z konsolami, smartfonami i tabletami. Strix 2.0 jest też idealny do smartfonów, tabletów i PlayStation? 4 dzięki dwufunkcyjnej wtyczce 3,5 mm audio/mikrofonu.. Wystarczy podłączyć urządzenie mobilne, aby utrzymać kontakt z rodziną i przyjaciółmi lub konsolę PlayStation? 4, aby cieszyć się grami. Nasze badania pokaząły, że 1,5m to idealna długość kabla dla użytkowników mobilnych lub osób korzystających z PlayStation? 4 - koniec z plątającymi się przewodami!

WYRAŹNE ROZMOWY PODCZAS GRY

Design z dwoma mikrofonami. Niezależnie od tego, czy korzystasz ze Strix 2.0 w domu, czy w podróży, design z dwoma mikrofonami zapewni Ci zwiększoną wygodę i elastyczność. Odczepialny mikrofon doskonale nadaje się do komunikacji podczas gry - umożliwia prowadzenie rozmów i sprawia, że wszyscy zawsze będą Cię słyszeć. Można go łatwo odczepić na czas podróży i korzystać z mikrofonu umieszczonego na kablu.

Graj gdzie chcesz

Składany design przyjazny dla osób podróżujących. Słuchawki posiadają składany design, dzięki czemu łatwo można je spakować i zabrać ze sobą na LAN party, czy turniej. Oczepialny mikrofon również znacznie ułatwia podróżowanie i przechowywanie zestawu. Przy wadze wynoszącej zaledwie 320g, słuchawki Strix 2.0 są bardzo mobilne i wygodne podczas noszenia.

Uwolnij swój instynkt gracza

Nazwa nowej serii sprzętu dla graczy - Strix - pochodzi od greckiego i rzymskiego słowa oznaczającego sowę i ma symbolizować doskonały słuch i wzrok. Strix oznacza wyczucie otoczenia umożliwiające wykrycie każdego ruchu i natychmiastową reakcję. Strix oznacza przetrwanie na krawędzi instynktu. Strix jest w Twojej i naszej krwi.

Dodaj swoja opinię