Kasy fiskalne

Początek sprzedaży

Kasa fiskalnaWedług przepisów polskiego prawa każda firma handlująca detalicznie ma obowiązek rejestrowania sprzedaży poprzez kasę fiskalną. Urządzenie to musi posiadać homologację i być zgłoszone w Urzędzie Skarbowym. Jak więc najszybciej przejść całą procedurę i zacząć sprzedaż? Zapraszamy do nas, mamy wieloletnie doświadczenie, wdrożyliśmy do działania dziesiątki kas. Oferujemy zatem:

  • duży wybór kas i drukarek fiskalnych (zależnie od potrzeb - do kiosku, dla lekarza, do marketu itd.)
  • szkolenie z zakresu obsługi kasy fiskalnej
  • zaprogramowanie kasy - nagłówka, stawek podatkowych, produktów
  • fiskalizację kasy i zgłoszenie do urzędu
Co więcej - szkolenie, programowanie (w uzgodnionym zakresie) i fiskalizację, przy zakupie kasy u nas otrzymasz za darmo. Wystarczy więc, że przyjdziesz do nas i wybierzesz potrzeną kasę, a my zadbamy o całą resztę.

Kasa czy drukarka fiskalna? - zależnie od potrzeb, w swojej firmie możesz rejestrować sprzedaż używając kasy lub drukarki fiskalnej. Podstawowa różnica jest taka, że drukarka fiskalna do swojej pracy potrzebuje komputera (i programu komputerowego - również go mamy). Drukarka ma także większą pamięć wewnętrzną, dzięki czemu można sprzedawać więcej typów produktów. Kasa fiskalna natomiast nie wymaga komputera i jest sama w sobie wystarczająca do przeprowadzenia i rejestracji sprzedaży. Może natomiast zarejestrować w swojej pamięci mniej towarów (zazwyczaj około 2 tysięcy).

Terminale płatnicze - jeśli potrzebujesz uruchomić terminal płatniczy w swojej placówce to oczywiście również służymy pomocą i pomożemy we wdrożeniu płatności bezgotówkowych.

Kup kasę fiskalną u nas w konkurencyjnej cenie względem Rzeszowa

Klientów z Rzeszowa i okolic zapraszamy do nas po zakup kasy w cenach konkurencyjnych względem firm Rzeszowskich. Nasz salon oddalony jest od centrum Rzeszowa zaledwie 25 min jazdy. Warto zadzwonić do nas lub odwiedzić nasz sklep jeśli planujesz rozpoczęcie sprzedaży. Zapytaj nas o ceny usług serwisowych (np. odczyty kas fiskalnych) i porównaj z cenami Rzeszowskimi.

Wybierz kasę

Wybierz drukarkę

Programy i serwis

Kasa fiskalna O ile kasy fiskalne nie wymagają komputerów do pracy, to drukarki fiskalne już muszą być obsługiwane przy pomocy programu. Wówczas sprzedaż jest dokonywana w programie magazynowym, który wysyła informację o tym jaki produkt sprzedano. Dzięki temu drukarka fiskalna automatycznie drukuje odpowiedni paragon. Programem, który współpracuje z drukarkami fiskalnymi jest nasz program magazynowy Alfa EM. Jeśli Twoja firma nie ma programu magazynowego lub nie obsługuje on automatycznie druku paragonów - warto się z nim zapoznać lub skontaktować się z nami.

Serwis kas

Kasy ustawowo posiadają plombę, której naruszenie dozwolone jest tylko przez autoryzowany do tego serwis. Nasz serwis posiada autoryzację Elzabu i Novitusa, dlatego w przypadku kłopotów z serwisowaną przez nas kasą, dysponujemy kompetentymi i doświadczonymi serwisantami, którzy postarają się jak najszybciej rozwiązać problem. W większości drobnych usterek pomagamy "od ręki", przypadki trudniesze traktujemy priorytetowao, tak aby uszkodzona kasa jak najszybciej mogła wrócić do pracy.

Likwidacja

W przypadku zakończenia działalności firmy lub zapełnienia modułu fiskalnego, konieczne jest przeprowadzenie procedury likwidacji kasy lub wymiany modułu fiskalnego na nowy. W takim wypadku należy poinformować odpowiedni Urząd Skarbowy i skontaktować się z nami w celu przeprowadzenia odczytu modułu fiskalnego i sporzadzenia wymaganego prawem protokołu. W przypadku konieczności wyzbycia się zużytej kasy, zapewniamy jej złomowanie, które potwierdzamy odpowiednim zaświadczeniem.

Serwisujemy kasy nie tylko z Łańcuta ale także z Rzeszowa i okolic. Zapraszamy do współpracy.


Producenci kas, z którymi współpracujemy

Elzab
Novitus

Certyfikat "Złotego Partnera" od ELZAB

Firmy, z którymi wspólpracujemy doceniają nasz wkład i zaangażowanie w sprzedaż i serwis kas fiskalnych. Poniżej otrzymany przez nas najnowszy certyfikat.

Certyfikat dla firmy ALFA od Elzab