Sklep komputerowy

Słuchawki STRIX Wireless ROG bezprzewodowe słuchawki gamingowego PC/PS4

Logo Asus
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 2 lata
Kod ean:
889349361955
Kod producenta:
90YH00S1-B3UA00
Dostępność:
chwilowy brak

Parametry

Waga350 g
ZłączeUSB 2.0 ; 3,5 mm minijack
Czułość98 dB
MikrofonTak

Opis

Pierwszy na świecie, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla graczy 2.4GHz, w pełni kompatybilny zarówno z komputerem jak i z PlayStation? 4
  • Bezprzewodowe połączenie 2.4GHz o bardzo małych opóźnieniach dla komputerów i PlayStation? 4
  • Kompatybilny z konsolami do gier, komputerami, Mac i urządzeniami mobilnymi dzięki opcji podłączenia przewodem
  • System dwu-antenowy dla lepszej i bardziej stabilnej transmisji dźwięku
  • 7.1. wirtualny dźwięk przestrzenny
  • Akumulatorek wystarczający na ponad 10 godzin grania bez przerwy
  • Pełna kontrola dźwięku z Sonic Studio

Wysoka wydajność. Bezprzewodowa transmisja audio. ROG Strix Wireless to zestaw słuchawkowy dla graczy z bezprzewodową technologią 2.4GHz, która zapewnia lepsze połączenie z mniejszą ilością opóźnień niż słuchawki Bluetooth - dla błyskawicznej transmisji dźwięku. Słuchawki wyposażone są w klucz USB o ekskluzywnej technologi, która umożliwia bezprzewodowe podłączenie zarówno komputera jak i PlayStation 4 z pełni funkcjonalnym zestawem słuchawkowym. Z ROG Strix Wireless, każdy dźwięk z gry dociera do ciebie natychmiast - nawet jeśli znajdujesz się akurat 15 metrów od swojego komputera. ROG Strix Wireless wyposażony jest w system dwu-antenowy z automatycznym mechanizmem unikania zakłóceń dla stabilnego połączenia nawet w trudnej przestrzeni Wi-Fi.

Realistyczny dźwięk przestrzenny 7.1. Zanurz się w grach z niesamowitym wirtualnym dźwiękiem przestrzennym 7.1 od ASUS Sonic Studio. Z ekskluzywną technologią dźwięku, usłyszysz każdy wystrzał czy krok z niespotykaną dotąd precyzją ? będziesz więc mógł z łatwością zlokalizować swoich przeciwników i zdobyć nad nimi przewagę.

Pełna kontrola audio. ROG Strix Wireless wyposażony jest w najnowszy pakiet aplikacji ASUS Sonic Studio ? dla pełnej kontroli twoich wrażeń audio, od korekcji tonów (EQ) do bilansowania na poziomie głośników 7.1. W przeciwieństwie do typowych urządzeń audio z wielo-ekranowymi interfejsami, które czynią konfigurację skomplikowaną i czasochłonną, Sonic Studio ma przejrzysty widok ?all-in-one? i intuicyjne kontrolki. Możesz nawet z łatwością stworzyć i zastosować profile dźwiękowe dla różnych scenariuszy.

Kompatybilność z wieloma platformami. ROG Strix może być połączony bezprzewodowo z komputerem i PlayStation? 4, a także przewodowo z PlayStation 4, Xbox? One, PlayStation? 3, Xbox? 360, komputerem, Mac, smartfonami i tabletami - za pomocą czterobiegunowego, 3.5 mm łączonego adaptera audio/mic oraz 1,5 m kabla łączeniowego typu Y.

Ponad 10 godzin gry bez przerwy. ROG Strix Wireless wyposażony jest w akumulatorek o pojemności 900Mah, który zapewnia ponad 1

Odłączany mikrofon. Elastyczny mikrofon pałąkowy zapewnia czystą komunikację w czasie gry i łatwo się odczepia - dla komfortu w czasie podróży i łatwego przechowywania.

Wygodne kontrolki. Dedykowane przyciski na podkładkach usznych zapewniają błyskawiczne sterowanie słuchawkami w czasie grania, w trybie Eyes Free. Reguluj głośność dźwięku, włącz lub wyłącz mikrofon, kontroluj moc słuchawek za pomocą intuicyjnych, łatwo dostępnych kontrolek.

Testowane przez graczy dla największego komfortu. Tworząc ROG Strix Wireless braliśmy pod uwagę opinie graczy z całego świata, jak również nasze doświadczenie z poprzednich projektów ? tak, aby stworzyć najwygodniejszy zestaw słuchawkowy dla gracza. Nowo zaprojektowane słuchawki ROG Strix Wireless używają zoptymalizowanej siły nacisku, osiągniętej podczas testów laboratoryjnych z całą gamą kształtów i wielkości głów, aby zmaksymalizować komfort noszenia. Słuchawki są wyściełane ultra miękką pianką z pamięcią kształtu, pokryte oddychającą skórą dla jeszcze większej wygody i zapobieganiu zmęczeniu uszu podczas przedłużających się sesji graniowych.

Design przyjazny podróżującym. Składany design pozwala na złożenie nauszników na płasko, możesz je więc spakować i zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Mikrofon pałąkowy możesz z łatwością odczepić, co również ułatwia podróżowanie i przechowywanie. ROG Strix to najnowszy rekrut Republiki Graczy. Należąc do serii specjalizującej się w sprzęcie dla graczy, Strix odzwierciedla to, co typowe dla ROG: najlepsze wykonanie, innowacyjną technologię i wiodącą jakość, dodając przy tym niezwykłą pewność siebie i dynamikę. Ta nowa linia, wyposażona w odważny design i żywe kolory, cechuje się zaciekłym indywidualizmem, który naładowuje każdą chwilę z grą elektryzującą energią. ROG Strix wyposaża graczy w prędkość i zwinność niezbędne by zdominować pole gry. Nadeszła nowa generacja mocy. Dołącz do Republiki i doświadcz nowej mocy ROG Strix.

  • 7.1 Aby móc korzystać z dźwięku przestrzennego 7.1 słuchawki muszą być podłączone do komputera.
  • Rzeczywisty czas wytrzymałości baterii może być różny w zależności od użytkowania, ustawień i warunków środowiskowych.
  • Przyciski działają tylko wtedy, gdy słuchawki są podłączone do komputera lub PlayStation 4 za pomocą kabla.
Dodaj swoja opinię