Sklep komputerowy

Słuchawki Gamingowe Strix Pro PC/MAC/PS4

Logo Asus
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 2 lata
Kod ean:
886227772452
Kod producenta:
90YH00B1-M8UA00
Dostępność:
chwilowy brak

Parametry

Długość przewodu2.7 m
Waga320 g
ZłączeUSB 2.0 ; 3,5 mm minijack
Czułość98 dB
MikrofonTak

Opis

Uwolnij swój instynkt gracza

Nazwa nowej serii sprzętu dla graczy - Strix - pochodzi od greckiego i rzymskiego słowa oznaczającego sowę i ma symbolizować doskonały słuch i wzrok. Strix oznacza wyczucie otoczenia umożliwiające wykrycie każdego ruchu i natychmiastową reakcję. Strix oznacza przetrwanie na krawędzi instynktu. Strix jest w Twojej i naszej krwi.

Wyostrz swój słuch.

Strix Pro posiada przetworniki o średnicy 60mm wykonane z magnesów neodymowych, które zapewniają mocne brzmienie i wysoką wierność dźwięku. Nie musisz już przejmować się dźwiękami klawiszy klawiatury mechanicznej, które mogą usłyszeć inni gracze - technologia ENC w sposób inteligentny filtruje ponad 90% szumów. Dzięki Strix Pro staniesz się drapieżnikiem polującym na przeciwników.

Stań się CZĘŚCIĄ GRY

Mocne przetworniki neodymowe 60mm. Jeśli nie poczułeś nigdy mocy 60-milimetrowych przetworników neodymowych, to najwyższy czas skorzystać ze słuchawek Strix Pro - poczujesz mocne i bardzo realistyczne brzmienie. Podczas gry usłyszysz każdy strzał i będziesz wiedział, że przeciwnik jest niedaleko mając do dyspozycji jedynie dźwięk jego kroków. Później przestaw się na nagranie z koncertu, ludzki głos, czy ścieżkę dźwiękowa filmu - wszystko usłyszysz bardzo wyraźnie.

Większa klarowność podczas gry

Ponad 90-procentowa redukcja szumów otoczenia. Zasilane z kabla USB pudełko sterujące zawiera wbudowany mikrofon, który aktywnie wykrywa i eliminuje ponad 90% dźwięków otoczenia takich jak rozmowy, czy stukanie klawiszy klawiatury, dzięki czemu inne osoby z drużyny nie są rozpraszane dźwiękami, które mogą pojawić się w otoczeniu gracza.

Łączenie z PC/Mac

Dzięki słuchawkom Strix Pro nie musisz się martwić kompatybilnością, ponieważ działają praktycznie z każdym urządzeniem. Pudełko sterujące posiada 1,5-metrowy przedłużacz z oddzielnymi wtyczkami dla słuchawek i mikrofonu, kompatybilne z komputerami PC i Mac.

Łączenie z PS4/smartfonem/tabletem

A nawet z konsolami, smartfonami i tabletami. Słuchawki Strix Pro doskonale nadają się do stosowania w smartfonach, tabletach i konsolach PlayStation 4 dzięki czterobiegunowemu, łączonemu adapterowi 3,5mm audio/mic. Wystarczy podłączyć urządzenie mobilne, aby utrzymać kontakt z rodziną i przyjaciółmi lub konsolę PlayStation? 4, aby cieszyć się grami. Nasze badania pokaząły, że 1,2m to idealna długość kabla dla użytkowników mobilnych lub osób korzystających z PlayStation? 4 - koniec z plątającymi się przewodami!

Graj gdzie chcesz. Składany design przyjazny dla osób podróżujących

Słuchawki posiadają składany design, dzięki czemu łatwo można je spakować i zabrać ze sobą na LAN party, czy turniej. Odczepialny mikrofon również znacznie ułatwia podróżowanie i przechowywanie zestawu. Przy wadze wynoszącej zaledwie 320g, słuchawki Strix Pro są bardzo mobilne i wygodne podczas noszenia.

Dodaj swoja opinię