Sklep komputerowy

PAPIER FINE ART FA-SM1 A3+ 25

Logo Canon
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod ean:
4549292077230
Kod producenta:
1711C004
Dostępność:
chwilowy brak

Parametry

Rodzaj nośnikaPapier
Typ nośnikaMatowy
Format drukuA3+
Ilość arkuszy25 szt./opak.
Gramatura papieru310 g/m2

Opis

Premium Fine Art Smooth FA-SM1

Profesjonalny papier artystyczny o wysokiej jakości do profesjonalnych drukarek atramentowych firmy Canon, zapewniający obrazy o intensywnej czerni, łagodnych przejściach tonalnych w ciemnych obszarach i szerokiej gamie kolorów.

Papier dla profesjonalistów

Papier Premium Fine Art Smooth charakteryzuje się naturalnym odwzorowaniem barw i gładką powierzchnią. W połączeniu z atramentem LUCIA PRO firmy Canon gwarantuje znakomite odwzorowanie kolorów, intensywniejszą czerń, łagodne przejścia w ciemnych partiach i trwałość wydruku. Spełnia wymagania profesjonalistów i zaawansowanych amatorów fotografii.

Odwzorowywanie intensywnej czerni

Papier Premium Fine Art Smooth opracowano z myślą o odwzorowywaniu intensywnej czerni poprzez utrwalanie pigmentu blisko powierzchni papieru. W połączeniu z oryginalnym atramentem LUCIA PRO firmy Canon, który został specjalnie zoptymalizowany, zapewnia większą intensywność kolorów i czerni.

Odwzorowywanie pełnego zakresu kolorów

Na powierzchnię papieru Premium Fine Art Smooth można przenosić większą ilość atramentu pigmentowego z zachowaniem pierwotnej metody powlekania. Dzięki temu zyskujemy doskonałe odwzorowanie barw na zdjęciach monochromatycznych i kolorowych.

Główne cechy:

  • Większa intensywność czerni
  • Łagodniejsze przejścia tonalne w ciemnych obszarach
  • Szerszy zakres kolorów
  • Znakomite wydruki kolorowe i monochromatyczne
Dodaj swoja opinię