Sklep komputerowy

Orion Gaming Headset z mikrofonem black-red

Logo Asus
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 2 lata
Kod ean:
886227202027
Kod producenta:
90-YAHI8110-UA00-
Dostępność:
chwilowy brak

Parametry

Długość przewodu2.5 m
Waga268 g
Złącze3,5 mm minijack
Czułość30 dB
MikrofonTak

Opis

Graj komfortowo i wygrywaj stylowo

Zestaw słuchawkowy Orion jest przeznaczony dla miłośników gier.Zapewnia głębię dźwięku i pełne pozycjonowanie, potrzebne w każdej rozgrywce. W wyniku szeroko zakrojonych badań uwzględniających opinie klientów, zespół ROG uznał komfort użytkowania jako kluczowy,jeśli chodzi o słuchawki do gier. ROG Orion posiada 100mm pokrywające uszy poduszki, zapewniające wyższy komfortu, a 50mm przetworniki z magnesami neodymowymi oferują pełne zanurzenie w dźwięku.

Najwyższej jakości przetworniki wykonane z magnesów neodymowych

Duże, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe zostały zoptymalizowane tak, by zapewnić graczom dynamiczne pozycjonowanie dźwięku. Oferują czyste brzmienie dźwięków, mocne basy i bardzo niski poziom zakłóceń. Mocny i dynamiczny dźwięk sprawia, że wirtualne pole walki staje się niezwykle realistyczne, a wszystkie działania i odruchy stają się niezwykle szybkie, niemal naturalne.

Odczepialny mikrofon filtrujący szumy

W oparciu o opinie graczy, ROG Orion wyposażono w ulepszony mikrofon, który umożliwia łatwiejszą regulację i wygodne przechowywanie, kiedy nie jest używany. Mikrofon z technologią filtracji szumów jest dużo wrażliwszy na głos, zapewniając skuteczną komunikację podczas gry.

Pełne skupienie na polu walki dzięki izolacji szumów do 30dB

Zakłócenia są dla profesjonalnych graczy jednym z największych problemów. Rozpraszają i często powodują podejmowanie niewłaściwych decyzji, co z kolei obniża liczbę punktów i miejsce w rankingu. Zestaw ROG Orion został wykonany tak, by w pełni pokrywać uszy, a technologia izolacji szumów zapewnia graczom znacznie lepsze warunki gry, gdyż blokuje zakłócenia, takie jak dźwięki otoczenia i głos ludzki - dwa główne elementy rozpraszające podczas dużych rozgrywek. Nawet dyskretne dźwięki mogą zakłócać odbiór gry, dlatego też warto upewnić się, że Twój sprzęt pozwala na pełne zanurzenie w rozgrywce ? podejmij właściwy wybór..

Idealne dopasowanie

W rezultacie długich badań i testów kilku prototypów, projektantom Orion udało się zapewnić użytkownikom pełen komfort użytkowania ? zestaw jest lekki, ma ergonomiczną budowę i zoptymalizowaną siłę zacisku.

Pełnowymiarowe, 100 mm nauszniki

Projektanci ROG wybrali dla użytkowników miękkie, 100 mm poduszki pokryte przepuszczającym powietrze materiałem.

Kontrola głośności

Proste dostosowywanie głośności i wyciszanie za pomocą znajdującego się na kablu kontrolera.

2,5 m pleciony kabel z pozłacanymi wtyczkami

Dla zapewnienia dłuższej żywotności i mniejszych zakłóceń, ROG Orion wyposażono w solidny, pleciony kabel i pozłacane wtyczki. Przedłużony, 2,5-metrowy kabel gwarantuje ponadto swobodę ruchów w czasie rozgrywki.

Dodaj swoja opinię