Sklep komputerowy

Orion Gaming Heads PRO z mikrofonem black-red

Logo Asus
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 2 lata
Kod ean:
886227266425
Kod producenta:
90-YAHI9180-UA00-
Dostępność:
chwilowy brak

Parametry

Długość przewodu2.5 m
Waga268 g
ZłączeUSB 2.0
MikrofonTak

Opis

Graj komfortowo i wygrywaj stylowo

Zestaw słuchawkowy Orion PRO jest przeznaczony dla miłośników gier.Zapewnia głębię dźwięku i pełne pozycjonowanie, potrzebne w każdej rozgrywce. W wyniku szeroko zakrojonych badań uwzględniających opinie klientów, zespół ROG uznał komfort użytkowania jako kluczowy,jeśli chodzi o słuchawki do gier. ROG Orion PRO posiada 100mm pokrywające uszy poduszki, zapewniające wyższy komfortu, a 50mm przetworniki z magnesami neodymowymi oferują pełne zanurzenie w dźwięku.

Procesor dźwiękowy ROG Spitfire USB działający na poziomie sprzętowym

Zespół ROG postanowił dodatkowo wzbogacić zestaw słuchawkowy ROG Orion PRO. Procesor dźwiękowy ROG Spitfire działa na poziomie sprzętowym i nie wymaga instalacji sterowników. Jego design zapewnia szybsze podłączenie i jest zgodny z najbardziej profesjonalnymi grami. ROG Spitfire oferuje łatwy dostęp do technologii ulepszających dźwięk: tryb FPS EQ dla lepszego pozycjonowania dźwięku w grach FPS, 7.1 virtualsurround, a także wzmacniacz słuchawkowy. Każda z tych funkcji posiada własny przycisk, który ją włącza lub wyłącza, bez potrzeby uruchamiania jakiegokolwiek oprogramowania.

Tryb FPS EQ: zaskocz przeciwników

FPS EQ opracowano na podstawie analizy charakterystyki dźwięków w wiodących grach typu FPS. Sprzęt wyposażono w zaawansowane algorytmy, które zapewniają większą czystość każdego dźwięku. Gracze mogą teraz dobrze słyszeć kroki, strzały, rozkazy i inne dźwięki z dużo bardziej precyzyjnym umiejscowieniem w przestrzeni, co daje im przewagę w rozgrywce.

Tryb 7.1 virtualsurround: wciągnij się w wir walki

Tryb 7.1 virtualsurround tworzy realistyczne i wolne od zakłóceń środowisko dźwięku przestrzennego. Optymalizuje brzmienie efektów dźwiękowych, które pierwotnie nie zostały zaprogramowane dla gier, dając w efekcie naturalne i zrównoważone brzmienie dźwięku podczas gry.

Tryb wzmacniacza słuchawkowego: wzmacnia brzmienie każdego dźwięku

Zintegrowany z ROG Spitfire wzmacniacz słuchawkowy uwypukla brzmienie każdego dźwięku podczas gry. Został tak opracowany, aby dorównać możliwościom zestawów słuchawkowych ROG, w przeciwieństwie do innych produktów tej klasy dostępnych na rynku.

Rozgrywki bez zakłóceń

Najwyższej jakości przetworniki wykonane z magnesów neodymowych Duże, 50-milimetrowe przetworniki neodymowe zostały zoptymalizowane tak, by zapewnić graczom dynamiczne pozycjonowanie dźwięku. Oferują czyste brzmienie dźwięków, mocne basy i bardzo niski poziom zakłóceń. Mocny i dynamiczny dźwięk sprawia, że wirtualne pole walki staje się niezwykle realistyczne, a wszystkie działania i odruchy stają się niezwykle szybkie, niemal naturalne.

Odczepialny mikrofon filtrujący szumy

W oparciu o opinie graczy, ROG Orion PRO wyposażono w ulepszony mikrofon, który umożliwia łatwiejszą regulację i wygodne przechowywanie, kiedy nie jest używany. Mikrofon z technologią filtracji szumów jest dużo wrażliwszy na głos, zapewniając skuteczną komunikację podczas gry.

Pełne skupienie na polu walki dzięki izolacji szumów do 30dB

Zakłócenia są dla profesjonalnych graczy jednym z największych problemów. Rozpraszają i często powodują podejmowanie niewłaściwych decyzji, co z kolei obniża liczbę punktów i miejsce w rankingu. Zestaw ROG Orion PRO został wykonany tak, by w pełni pokrywać uszy, a technologia izolacji szumów zapewnia graczom znacznie lepsze warunki gry, gdyż blokuje zakłócenia, takie jak dźwięki otoczenia i głos ludzki - dwa główne elementy rozpraszające podczas dużych rozgrywek. Nawet dyskretne dźwięki mogą zakłócać odbiór gry, dlatego też warto upewnić się, że Twój sprzęt pozwala na pełne zanurzenie w rozgrywce ? podejmij właściwy wybór.

Wysoki komfort i design przyjazny dla graczy

Idealne dopasowanie. W rezultacie długich badań i testów kilku prototypów, projektantom Orion PRO udało się zapewnić użytkownikom pełen komfort użytkowania ? zestaw jest lekki, ma ergonomiczną budowę i zoptymalizowaną siłę zacisku.

Pełnowymiarowe, 100 mm nauszniki

Projektanci ROG wybrali dla użytkowników miękkie, 100 mm poduszki pokryte przepuszczającym powietrze materiałem.

Organizer kabli

Do zestawu ROG Orion PRO dołączony jest stylowy organizer kabli, który umożliwia łatwiejsze zarządzanie kablami i zapobiega ich splątaniu.

2,5 m pleciony kabel z pozłacanymi wtyczkami

Dla zapewnienia dłuższej żywotności i mniejszych zakłóceń, ROG Orion PRO wyposażono w solidny, pleciony kabel i pozłacane wtyczki. Przedłużony, 2,5-metrowy kabel gwarantuje ponadto swobodę ruchów w czasie rozgrywki.

Kontrola głośności

Proste dostosowywanie głośności i wyciszanie za pomocą znajdującego się na kablu kontrolera.

Dodaj swoja opinię