Sklep komputerowy

Drukarka laserowa Samsung SCX 4623F 

Logo Samsung
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod producenta:
SCX-4623F
Chcesza zamówić wysyłkowo?

Parametry

Rozdzielczość druku - czerń1 200 x 1 200 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Skaner1 200 x 1 200 dpi
Prędkość druku mono22 str./min
Wyświetlacz2 wiersze x 16 znaków
Prędkość kopiowania - czerń22 str./min
Waga11,54 kg
Kopiowanie rozdzielczość1 200 x 1 200 dpi

Opis

Drukarka SCX-4623F obsługuje wszystkie zadania urządzenia wielofunkcyjnego ? drukowanie, kopiowanie i skanowanie. Oprócz tego posiada wiele funkcji zwiększających wydajność pracy. Jednym z kluczowych udogodnień jest funkcja Print Screen w modelu SCX-4623F, umożliwiająca wydrukowanie tego, co użytkownik widzi na ekranie za pomocą jednego naciśnięcia przycisku.

Print Screen

Funkcja Print Screen dostępna w modelu SCX-4623F to szybki i łatwy sposób drukowania zawartości wyświetlonej na ekranie. Jest to funkcja szczególnie przydatna podczas pracy z dużą ilością informacji umieszczonych na różnych stronach internetowych. Możesz wyświetlić strony internetowe, obrazy lub inne dokumenty w osobnych oknach na ekranie, a następnie wydrukować je wszystkie w jednym kroku, zamiast indywidualnie przetwarzać każdy element. Wszystko co należy zrobić, to nacisnąć przycisk Print Screen umieszczony na panelu kontrolnym drukarki. Funkcja Print Screen może być używana na dwa sposoby:

  • Po naciśnięciu przycisku Print Screen przez krócej niż dwie sekundy zostanie wydrukowana zawartość aktualnie wyświetlonego ekranu. Możesz więc zebrać zbliżone tematycznie strony internetowe, obrazy lub inne dokumenty w osobnych oknach, a następnie wydrukować je razem.
  • Po naciśnięciu przycisku Print Screen przez dłużej niż dwie sekundy zostanie wydrukowana zawartość tylko aktywnego okna.
AnyWeb Print

Oprogramowanie SAMSUNG AnyWebPrint to kolejna przydatna funkcja. Umożliwia ona zaznaczenie, skopiowanie i przeniesienie zawartości różnych stron internetowych na jedną pustą stronę na ekranie, bez konieczności zmiany rozmiaru lub innych modyfikacji. AnyWeb Print to szybki i prosty sposób na zebranie informacji w jednym miejscu. Utworzone strony można zapisać jako pliki tiff lub pdf.

Można je także wydrukować za pomocą przycisku Print Screen lub korzystając ze standardowego menu drukowania. Dzięki temu szybko i łatwo wydrukujesz to, co widzisz.

  • Oprogramowanie AnyWeb Print umożliwia konsolidację danych i bardziej efektywny sposób przetwarzania informacji.
Zaawansowane funkcje kopiowania

Seria drukarek SAMSUNG SCX pozwala na jeszcze wydajniejsze funkcjonowanie biura, oferując wiele zaawansowanych funkcji kopiowania:

  • Funkcja kopiowania dowodów tożsamości: ta wyjątkowa funkcja kopiuje obie strony dokumentu tożsamości na jednej kartce papieru. Jedna strona jest kopiowana do pamięci i automatycznie drukowana podczas kopiowania drugiej strony, bez dwukrotnego podawania kartki papieru.
  • Funkcja kopiowania wielokrotnego: umożliwia kilkakrotne skopiowanie tego samego obrazu lub wzoru o dowolnym rozmiarze na pojedynczej kartce formatu A4.
  • Funkcja tworzenia plakatów: powiększa obraz do 300% i drukuje go na dziewięciu perfekcyjnie dopasowanych kartkach A4.
Panel Blue Compass Navigation

Innowacyjny panel Blue Compass Navigation jest łatwy do nauczenia i jeszcze łatwiejszy w obsłudze. Możesz pracować wydajniej i szybciej. Dzięki funkcji nawigacji masz ciągły dostęp do wszystkich zróżnicowanych funkcji druku i sterowania. Proste, intuicyjne menu i przyciski redukują czas konieczny na poznanie urządzenia i poświęcany na usuwanie usterek. Dzięki przyjaznym dla użytkownika ekranom interfejsu funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania są szybkie i łatwe w obsłudze. Panel kontrolny drukarki zawiera wszystkie informacje: status zadania, poziom tonera, a także ostrzeżenia o blokadzie papieru, pustym podajniku i otwartej pokrywie.

Funkcja PC faks

Drukarki SCX-4623F i SCX-4623FN oferują funkcję przesyłania faksów do komputera. Otrzymany faks jest przesyłany bezpośrednio do komputera przy użyciu lokalnego połączenia lub sieci lokalnej. Analogicznie za pomocą oprogramowania dostępnego na komputerze pliki z dokumentami są konwertowane na obrazy i przesyłane za pomocą lokalnego połączenia lub sieci do drukarki. Oznacza to, że możesz zarówno wysyłać, jak i otrzymywać faksy na swój komputer, a wszystkie informacje z faksów są zapisywane i przechowywane przez użytkownika. Tak więc zarówno przy wysyłaniu, jak i otrzymywaniu faksów wszystkie wiadomości są przetwarzane elektronicznie, bez konieczności tworzenia wydruków. Pracujesz wydajniej, oszczędzając jednocześnie papier i toner.

Opływowa stylistyka
  • Panel kontrolny - Przejrzysty, uporządkowany panel i łatwy w obsłudze przycisk Blue Compass Navigation umożliwiają szybkie i nieskomplikowane korzystanie z opcji menu.
  • Schowany podajnik papieru - Stylowy i praktyczny. Wbudowany podajnik papieru nadaje kompaktowy wygląd i utrzymuje papier w czystości, zapobiegając osiadaniu kurzu i gwarantując niezawodne i profesjonalne wydruki.
  • Stylowy wygląd - Dzięki opływowym kształtom seria monochromatycznych drukarek laserowych perfekcyjnie wpasuje się w każde wnętrze biurowe, nadając niepowtarzalnej elegancji.
Dodaj swoja opinię