Sklep komputerowy

Drukarka laserowa Samsung ML 1675 

Logo Samsung
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod producenta:
ML-1675
Chcesza zamówić wysyłkowo?

Parametry

Rozdzielczość druku - czerń1 200 x 1 200 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Automatyczny druk dwustronnyNie
Prędkość druku mono16 str. / min
Waga4,03 kg

Opis

Monochromatyczna drukarka laserowa firmy Samsung, przeznaczona dla użytkowników indywidualnych i małych grup roboczych. Model ML-1675 drukuje z prędkością 16 stron/minutę, w rozdzielczości 1200x1200 dpi. Niski poziom głośności drukarki, szybkie drukowanie, wysoka jakość wydruku oraz przycisk umożliwiający zaoszczędzenie energii czynią to urządzenie idealnym rozwiązaniem dla każdego biura. Drukarka podłączana jest do komputera za pomocą złącza USB.

Jeden przycisk do przeniesie zawartości ekranu na kartkę

Poręczny przycisk Print Screen znajduje się na panelu sterowania drukarki. Przy jego użyciu można szybko i łatwo wydrukować zawartość ekranu, nawet jeśli użytkownik znajduje się z dala od swojego biurka. Jedyne, co trzeba zrobić, to nacisnąć przycisk. Jedno kliknięcie eliminuje konieczność dodatkowej edycji lub usuwania niepotrzebnych informacji z oryginalnych stron internetowych lub dokumentów. W przypadku chęci wydrukowania pojedynczej strony wystarczy jedno naciśnięcie przycisku aby wydrukować ekran dokładnie w taki sposób, w jaki jest on wyświetlany na monitorze. Wciśnięcie i przytrzymanie przycisku przez ponad dwie sekundy spowoduje, że drukarka ML-1675 wydrukuje element, który został wyświetlony na monitorze jako ostatni.

Wiele funkcji, niewielkie rozmiary

Z ultrakompaktowymi wymiarami 341 x 224 x 184 mm drukarka Samsung ML-1675 zajmuje zdecydowanie mniej miejsca w porównaniu z innymi drukarkami laserowymi dostępnymi w sprzedaży. Bez problemu zmieści się na każdym biurku, pozostawiając użytkownikowi mnóstwo miejsca do pracy. Nie należy jednak przyjmować że za ultrakompaktowymi wymiarami drukarki ML-1675 stoją przeciętne parametry - mimo wagi piórkowej może ona stawić czoło każdemu wyzwaniu. Wysoka prędkość drukowania (16 stron na minutę w przypadku papieru A4) w drukarce Samsung ML-1675 sprawi, że teraz będzie można pracować szybciej. Czas wydruku pierwszej strony wynosi zaledwie 8.5 sekundy, a rozdzielczość druku 1 200 x 1 200 dpi sprawi, że użytkownik będzie zadowolony nie tylko z szybkości, lecz również z wysokiej jakości.

Niższy poziom hałasu i energooszczędność

Użytkownik nie powinien mieć trudności z usłyszeniem swoich myśli, gdy pracuje przy własnym biurku. Dlatego drukarka Samsung ML-1675 podczas pracy jest cicha jak szept, emitując w trakcie drukowania poziom głośności mniejszy niż 49 dBA. To mniej niż delikatny szum pracującej lodówki. Dzięki temu umożliwia skoncentrowanie się na własnych zadaniach. Dla użytkowników, dla których zasady proekologiczne odgrywają ważną rolę, ważną informacją będzie, że drukarka Samsung ML-1675 ma łatwo dostępny przycisk zasilania, umieszczony na przednim panelu. Dzięki temu można przejść do energooszczędnego trybu czuwania za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Wystarczy nacisnąć przycisk ponownie, aby włączyć zasilanie, i już można drukować.

Dodaj swoja opinię