Sklep komputerowy

Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M12w 

Ocena:
(5/5 - 1 głos)
Logo HP Inc.
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod ean:
889894897800
Kod producenta:
T0L46A
Dostępność:
chwilowy brak
Chcesza zamówić wysyłkowo?

Parametry

Rozdzielczość druku600 × 600
Maksymalny rozmiar papieruA4
Prędkość druku mono18 str./min
Waga5.2 kg

Zobacz eksploatację

Opis

Możesz polegać na profesjonalnej jakości oraz niezawodnej wydajności HP, korzystając z najtańszej i najmniejszej bezprzewodowej drukarki laserowej HP1. W prosty sposób zaoszczędź przestrzeń i środki.

Doskonała jakość bez kompromisów
  • Za każdym razem masz pewność, że wydrukowane przez Ciebie dokumenty będzie cechowała wyrazista czerń, gwarantowana przez lidera w zakresie druku laserowego2.
  • Technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia oszczędność energii.3
  • Rozpocznij drukowanie natychmiast po rozpakowaniu dzięki fabrycznie zainstalowanemu wkładowi z tonerem HP LaserJet.
Wydajne drukowanie w ograniczonej przestrzeni
  • Duża wydajność - prędkość do 18 stron na minutę4.
  • Wykorzystaj w pełni ograniczoną przestrzeń roboczą za pomocą tej kompaktowej drukarki HP LaserJet Pro ? najmniejszej drukarki laserowej oferowanej przez HP.
  • Uzyskaj wysoką jakość druku oraz wydajność, na której można polegać dzięki oryginalnym wkładom z tonerem HP.
Doskonały poziom drukowania dostosowany do Twojego sposobu pracy
  • Funkcja łączności bezprzewodowej pozwala z łatwością uzyskiwać dostęp, drukować i udostępniać zasoby5.
  • Drukuj z poziomu urządzeń mobilnych z systemem Android w wersji 4.4 lub nowszej lub z systemami operacyjnymi Google Chrome6.
  • Drukuj bezpośrednio z urządzeń mobilnych ? bez korzystania z sieci7.
  • Drukuj z praktycznie każdego miejsca dzięki technologii HP ePrint8.

1 Gwarancja najniższej ceny opiera się na zalecanej cenie detalicznej producenta (MRSP). Rzeczywiste ceny mogą się różnić.

2 Na podstawie udziału w rynku WW dostarczonych od CY-1996 do CY-2015 w kategorii urządzeń laserowych WW drukujących w kolorze i monochromatycznie. Źródło: IDC 2015Q4 Quarterly Hardcopy Peripheral Tracker.

3 Funkcje technologii HP Auto-On/Auto-Off zależą od drukarki i jej ustawień.

4 Pomiarów dokonano z wykorzystaniem normy ISO/IEC 24734 z wyłączeniem pierwszego zestawu dokumentów testowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie hp.com/go/printerclaims. Rzeczywista prędkość zależy od konfiguracji systemu, używanego oprogramowania, sterownika i stopnia złożoności dokumentu.

5 Wydajność sieci bezprzewodowej zależy od warunków otoczenia i odległości od punktu dostępowego. Tryb pracy bezprzewodowej jest zgodny tylko z routerami 2,4 GHz.

6 Funkcja nie działa z iPhone, iPad i urządzeniami mobilnymi z systemem Windows. Tryb pracy bezprzewodowej obsługuje wyłącznie częstotliwość 2,4 GHz. Wymagane mogą być również aplikacja lub oprogramowanie i zarejestrowane konto HP ePrint. Więcej informacji jest dostępnych pod adresem hp.com/go/mobileprinting.

7 Funkcja działa na urządzeniach z systemem Android 4.4 lub nowszym. Przed rozpoczęciem drukowania urządzenie mobilne musi być połączone bezpośrednio z siecią Wi-Fi urządzenia wielofunkcyjnego lub drukarki z obsługą sieci bezprzewodowej. W zależności od urządzenia mobilnego wymagana może być również aplikacja lub sterownik. Więcej informacji jest dostępnych pod adresem hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi Direct jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance.

8 Wymaga połączenia internetowego z drukarką obsługującą funkcję HP ePrint. Drukarka wymaga rejestracji konta ePrint. Wymagana może być odpowiednia aplikacja lub oprogramowanie. Tryb pracy bezprzewodowej obsługuje wyłącznie częstotliwość 2,4 GHz. Czas druku i prędkość połączenia mogą się różnić. Korzystanie z bezprzewodowego połączenia szerokopasmowego za pomocą urządzeń przenośnych wymaga zawarcia oddzielnej umowy o świadczenie usług. Informacje o dostępności i zasięgu w danym regionie można uzyskać u dostawcy usług. Więcej informacji jest dostępnych na stronie hp.com/go/mobileprinting.

Opinie, 16:17:11
IP: 91.240.130.(*)

Drukujemy na niej w biurze - bez zastrzeżeń

Ocena: 5/5


Dodaj swoja opinię