Sklep komputerowy

Drukarka laserowa HP LaserJet P1505 

Logo HP Inc.
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod producenta:
CB412A
Chcesza zamówić wysyłkowo?

Parametry

Rozdzielczość druku - czerń1200x1200 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Prędkość druku mono24 stron A4/min
WyświetlaczBrak
Waga5,9 kg

Zobacz eksploatację

Opis

Za pomocą drukarki HP LaserJet z serii P1500 można uzyskać profesjonalne dokumenty biznesowe. Zapewnia ona wysoką wydajność ? szybki wydruk pierwszej strony, prędkość druku do 23 str./min - oraz doskonałą jakość wydruków w cenie przystępnej dla każdej firmy.

Funkcje
  • Krótszy czas i większa wydajność: dokumenty profesjonalnej jakości są drukowane z prędkością 23 str./min. Dzięki technologii Instant-on, pierwsza strona jest gotowa w czasie krótszym niż 6,5 s. od wyjścia z trybu Powersave; dwa razy szybciej w porównaniu z drukarkami bez tej technologii.
  • Drukarki gwarantują doskonałą jakość i udostępniają zaawansowane funkcje potrzebne w każdej firmie. Efektywna jakość druku 1200 dpi, maksymalnie 250 arkuszy papieru, energooszczędność oraz podstawowe funkcje sieciowe 2 - to wszystko jest dostępne w konkurencyjnej cenie.
  • Przemyślana konstrukcja sprawia, że drukarki HP z serii LaserJet P1505 są łatwe w konfiguracji, użytkowaniu i konserwacji. Inteligentne rozwiązania wkładu drukującego optymalizują jakość wydruku i informują o niskim poziomie materiałów eksploatacyjnych. Dzięki oprogramowaniu HP Easy Printer Care czas konserwacji jest krótszy.
Dodaj swoja opinię