Sklep komputerowy

Drukarka laserowa HP LaserJet 1022 

Logo HP Inc.
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod producenta:
Q5912A
Chcesza zamówić wysyłkowo?

Opis

Drukarka hp LaserJet serii 1022 to niewielka drukarka laserowa, oferująca firmom o ograniczonym budżecie wysoką jakość druku hp LaserJet za niezwykle przystępną cenę. Technologia Instant-on pozwala na wydruk pierwszej strony w zaledwie 8 sekund przy prędkości druku wynoszącej do 18 stron na minutę.

Małe firmy o ograniczonym budżecie, dla których liczy się przede wszystkim niezawodność, wydajność oraz profesjonalna jakość druku.

  • Szybki wydruk pierwszej strony dzięki technologii Instant-on i prędkości druku wynoszącej do 18 stron na minutę.
  • Szybkie drukowanie dokumentów z prędkością 18 str./min (A4).
  • Dzięki zastosowaniu technologii hp Instant-on pierwsza strona jest wydrukowana po zaledwie 8 sekundach ? pozwala to zakończyć pracę, zanim większość drukarek ją rozpocznie.
Sterownik druku hp PCL 5e błyskawicznie tłumaczy dane z dowolnej aplikacji na gotowy do wydruku obraz rastrowy wysokiej jakości.
  • Procesy przetwarzania druku wykorzystują moc obliczeniową i pamięć komputera zamiast procesora i pamięci drukarki, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie złożonych prac, które wymagałyby dodatkowej pamięci drukarki.
Spodziewaj się profesjonalnych dokumentów o wysokiej jakości druku hp w rozdzielczości 1200 dpi.
  • Zawsze ostre i wyraźne rezultaty dzięki zastosowaniu technologii podwyższania rozdzielczości hp REt oraz technologii hp ProRes, oferujących jakość druku w rozdzielczości 1200 dpi.
Bogactwo szczegółów, wyraźny tekst i płynne odcienie szarości dzięki dokładnej formule hp tonera. 8 MB standardowej pamięci druku oraz procesor 266 MHz pozwalają na szybkie wykonywanie złożonych prac. Do obsługi papieru wykorzystywany jest regulowany, wielofunkcyjny podajnik na 10 arkuszy nośników specjalnych oraz podajnik na 250 arkuszy papieru zwykłego. Drukarka hp LaserJet oferuje niezawodność i oszczędność miejsca - można ją ustawić na biurku, półce lub w innym wygodnym miejscu.
  • Dzięki niewielkim rozmiarom ta wygodna drukarka hp LaserJet doskonale pasuje do Twojego biura.
  • Interfejs Hi-Speed USB 2.0 ułatwia szybką konfigurację, obsługę i konserwację drukarki.
  • Bezpośredni dostęp do łatwej w instalacji kasety z tonerem hp LaserJet umożliwia prostą i wygodną instalację oraz wymianę

Dodaj swoja opinię