Sklep komputerowy

Drukarka laserowa HP Color LaserJet CP2025 

Logo HP Inc.
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod producenta:
CB493A
Chcesza zamówić wysyłkowo?

Parametry

Rozdzielczość druku - czerń600x600 dpi
Rozdzielczość druku - kolor600x600 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Automatyczny druk dwustronnyNie
Prędkość druku monodo 20 stron A4/min
Prędkość druku kolordo 20 stron A4/min
Wyświetlaczdwuwierszowy, 16-znakowy
Waga22.7kg

Zobacz eksploatację

Opis

Wydajna drukarka HP Color LaserJet z serii CP2020 pozwala drukować więcej kolorowych dokumentów biznesowych i materiałów marketingowych we własnym zakresie. Łatwa obsługa, duża prędkość ? do 20 str./min w czerni i w kolorze (A4), wyjątkowa jakość druku w kolorze dzięki tonerowi HP ColorSphere.

Szybka i niezawodna kolorowa drukarka dla użytkowników i niewielkich zespołów (do 8 użytkowników) pracujących w małych i średniej wielkości biurach, w których występuje potrzeba drukowania materiałów marketingowych o profesjonalnym wyglądzie oraz typowych dokumentów biurowych.

Można drukować profesjonalnej jakości kolorowe materiały marketingowe. Ulepszona formuła tonera HP ColorSphere i oryginalny papier HP umożliwiają drukowanie we własnym zakresie materiałów promocyjnych o profesjonalnym wyglądzie. Sprawdzona konstrukcja wielofunkcyjnej kasety z tonerem HP zapewnia powtarzalność wydruków. Z tonerem HP ColorSphere z pewnością zauważysz różnicę: wyraźniejszy obraz o wysokim połysku, szerszą gamę intensywnych kolorów i realistyczną, fotograficzną jakość. Technologia HP ImageREt 3600 zapewnia wyjątkową jakość obrazu na różnych nośnikach. Nowatorska, oszczędzająca miejsce konstrukcja pozwala zwiększyć wydajność na stanowisku pracy.

Ta szybka, wydajna, łatwa w obsłudze drukarka, pozwoli Ci zrealizować swoje cele.

Szybkie rezultaty dzięki prędkości do 20 str./min w czerni i w kolorze. Krótki czas oczekiwania: Technologia HP Instant-on zapewnia szybki wydruk pierwszej strony nawet w trybie oszczędzania energii. Oprogramowanie HP Print View umożliwia przeglądanie dokumentów przed wydrukowaniem, co oszczędza czas i pieniądze. Łatwy dostęp po otwarciu jednej pokrywy pozwala szybko i prosto wymieniać kasety z tonerem. Czytelne informacje o statusie i łatwa nawigacja na intuicyjnym, dwuwierszowym, podświetlanym panelu sterowania.

Ta niezawodna kolorowa drukarka laserowa umożliwia drukowanie materiałów biznesowych we własnym zakresie, wtedy gdy są potrzebne. Bezpłatne narzędzia marketingowe HP umożliwiają łatwe tworzenie atrakcyjnych materiałów marketingowych we własnym zakresie, bez korzystania z usług agencji reklamowej i drukarni. Narzędzie HP Print Cost Estimator pozwala wstępnie oszacować koszty, co usprawnia planowanie i podejmowanie decyzji. Uniwersalny sterownik drukarki zapewnia dostęp do funkcji drukowania oraz statystyk. Wbudowany interfejs Ethernet/Fast Ethernet zapewnia niezawodne drukowanie i udostępnianie drukarki za pośrednictwem sieci. Automatyczne drukowanie dwustronne oszczędza papier i zmniejsza koszty

Dodaj swoja opinię