Sklep komputerowy

Drukarka laserowa HP Color LaserJet CP1025 

Logo HP Inc.
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod producenta:
CF346A
Chcesza zamówić wysyłkowo?

Parametry

Rozdzielczość druku - czerń600x600 dpi
Rozdzielczość druku - kolor600x600 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Automatyczny druk dwustronnyNie
Prędkość druku mono16 str. / min
Prędkość druku kolor8 str. / min
Waga13,4 kg

Zobacz eksploatację

Opis

Dokumenty w kolorze - a także możliwość wewnętrznego przygotowania materiałów marketingowych ? przy jednoczesnym utrzymaniu niskich kosztów druku w czerni. Najmniejsza kolorowa drukarka laserowa HP jest również jedną z najbardziej energooszczędnych na świecie.1 Łatwe w obsłudze funkcje zapewniają wysoką wydajność.

Idealne rozwiązanie dla klientów pracujących w domu i niewielkich przedsiębiorstw wymagających niedrogiej, kompaktowej, kolorowej drukarki laserowej zapewniającej kolorowe wydruki wysokiej jakości oraz druk w czerni po przystępnej cenie.

Funkcje

Wysokiej jakości kolory po przystępnej cenie.

 • Oszczędność pieniędzy i przestrzeni: Najtańsza kolorowa drukarka laserowa HP jest również jedną z najmniejszych na świecie.
 • Drukowanie dokumentów po przystępnej cenie. Koszt wydruku strony w czerni jest taki sam, jak w przypadku monochromatycznych drukarek HP LaserJet.2
 • Profesjonalne i precyzyjne rezultaty z wyraźnym tekstem, bogatymi kolorami i wysoką ostrością obrazów, dzięki HP ImageREt 2400.
 • Drukowanie dokumentów wysokiej jakości dzięki oryginalnym wkładom HP LaserJet z tonerem ColorSphere.
 • Wydajność pracy dzięki szybkiej konfiguracji i łatwej konserwacji.
 • Instalacja w kilka minut ? HP Smart Install nie wymaga płyty CD.3
 • Oryginalne wkłady HP są proste w instalacji i łatwe w wymianie.
 • Łatwa konserwacja dzięki oryginalnym wkładom HP i drukarce, która została zaprojektowana z myślą o długiej żywotności i stałej wydajności.
 • Potwierdzanie oryginalnych wkładów HP za pomocą oprogramowania HP Cartridge Authentication zapewnia niezawodną wydajność.
 • Mniejszy wpływ na środowisko.
 • Jedna z najbardziej energooszczędnych kolorowych drukarek laserowych na świecie.1
 • Oszczędzanie zasobów dzięki najmniejszej kolorowej drukarce laserowej HP.
 • Technologia Instant-on zapewnia oszczędność energii,4 natomiast technologia HP Auto-On/Auto-Off zapewnia jeszcze większe oszczędności.5
 • Bezpłatny i łatwy recykling ? program HP Planet Partners zapewnia odpowiedzialną utylizację zwróconych wkładów.6
 • Tworzenie i drukowanie materiałów marketingowych we własnym zakresie.

HP Creative Studio for Business pomaga opracowywać materiały marketingowe i dostarcza pomysły na projekty. Druk na różnych nośnikach ? od formatu 7,6 x 12,7 cm do 21,5 x 35,5 cm. Doskonałe rezultaty - fabrycznie skonfigurowane skróty klawiszowe optymalizują jakość wydruków w oparciu o wybrane nośniki. Łatwe dostosowywanie kolorów dodatkowych i używanie ich w całym dokumencie dzięki ustawieniom funkcji podstawowego dopasowywania kolorów.

1 Zużycie energii według wyników testów średniego zużycia energii (TEC) konkurencyjnych urządzeń, dostępnych pod adresem energystar.gov i eu-energystar.org dla kolorowych drukarek laserowych z czerwca 2010 r. Testy TEC są oparte na liczbie stron w czerni i prędkości ich drukowania. Poszczególne konfiguracje urządzeń i zużycie będą mieć wpływ na poziom zużycia energii.

2 W porównaniu z drukarką HP LaserJet Pro P1102/P1102W (jednofunkcyjną) i urządzeniem wielofunkcyjnym HP LaserJet Pro M1132, M1136, M1212nf, M1214nfh, M1217nfh. Założono, że klient drukuje co najmniej 30% ogólnej liczby stron w kolorze, że drukowane treści są podobne do pakietu testowego ISO/IEC 19798 do druku w kolorze (www.iso.org/jtc1/sc28) i że średnia długość zadania wynosi trzy strony. Wydajność wkładów określono zgodnie ze standardami testowania ISO/IEC. Rzeczywista wydajność i koszty mogą się znacznie różnić zależnie od specyfiki drukowanych obrazów, liczby stron drukowanych w kolorze i innych czynników.

3 Program HP Smart Install pracuje tylko z systemem Windows.

4 W porównaniu z tradycyjnymi bezpiecznikami.

5 Funkcje HP Auto-Off zależą od drukarki i jej ustawień. Porównanie zużycia energii przez drukarki HP LaserJet z technologią HP Auto-Off z najbardziej zaawansowanymi modelami konkurencyjnymi w oparciu o udział w rynku we wrześniu 2010 r. Zużycie energii określane na podstawie wewnętrznych testów HP z wykorzystaniem metody testowej TEC programu ENERGY STAR? lub na podstawie wartości TEC pobranej z witryny http://www.energystar.gov./eu-energystar.org, z uwzględnieniem najwyższej podanej wartości TEC. Rzeczywiste zużycie energii może być inne.

6 Dostępność programu jest uzależniona od regionu. Obecnie program HP Planet Partners umożliwia zwrot i recykling wkładów drukujących HP w ponad 50 krajach i terytoriach całego świata. Więcej informacji jest dostępnych na stronie http://www.hp.com/recycle. Można tam także zamówić koperty zwrotne i opakowania do gromadzenia wkładów przeznaczonych do zwrotu.

7 Program HP Smart Install obsługuje wyłącznie system Windows.

Dodaj swoja opinię