Sklep komputerowy

Drukarka laserowa Brother HL 3140CW 

Logo Brother
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod producenta:
HL3140CW
Dostępność:
chwilowy brak
Chcesza zamówić wysyłkowo?

Parametry

Rozdzielczość druku600 x 600 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Prędkość druku mono18 str./min
Prędkość druku kolor18 str./min
WyświetlaczLCD 16 znaków x 1 linia
Waga17.4 kg

Opis

Kolorowa drukarka bezprzewodowa Brother HL-3140CW jest najmniejszym kolorowym urządzeniem LED zaprojektowanym dla Ciebie i Twojej firmy.

  • Drukuj w kolorze z prędkością do 18 stron na minutę
  • Podajnik papieru o pojemnoiści 250 arkuszy oraz podajnik ręczny na jeden arkusz
  • Szybkość i bezpieczeństwo dzięki standardowi 802.11n
  • Bezproblemowa łączność mobilna umożliwia bezpośrednie drukowanie z Apple iOS, Android, Windows Phone lub urządzeniem Blackberry
  • Niższe koszty wydruku dzięki zastosowaniu opcjonalnych kolorowych tonerów o wysokiej wydajności. Drukuj dokumenty kolorowe z rozdzielczością do 2400 x 600 dpi
  • 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl)
  • HL-3140CW Szybka, kolorowa drukarka laserowa z interfejsem bezprzewodowym

HL-3140CW to funkcjonalna drukarka, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagającego biura. Prędkość druku oferowana przez urządzenie zarówno przy druku monochromatycznym, jaki i kolorowym wynosi do 18 stron na minutę. Kolejną zaletą drukarki HL-3140CW jest wysoka rozdzielczość druku, która wynosi 2400 x 600 dpi. Dodatkowo model obsługuje bezpieczną łączność bezprzewodową.

Model wyposażony jest w podajnik papieru na 250 arkuszy. W drukarce zastosowano wydajne kolorowe tonery pozwalających na wydrukowanie nawet 2200 stron z zachowaniem najwyższej jakości. HL-3140CW posiada system oddzielnych tonerów i bębna, dzięki któremu jej eksploatacja jest wygodniejsza, mniej kosztowna i bardziej przyjazna dla środowiska.

Model oferuje możliwość druku z poziomu szerokiej gamy urządzeń mobilnych. HL-3140CW pozwala drukować bezpośrednio zarówno z tabletów, jak i smartfonów, przy wykorzystaniu aplikacji Brother iPrint&Scan lub usług Apple AirPrint oraz Google Cloud Print.

Urządzenie posiada 3-letnią gwarancję (po rejestracji na www.brother.pl)

Dodaj swoja opinię