Sklep komputerowy

Drukarka laserowa Brother DCP 9020CDW 

Logo Brother
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod ean:
4977766718288
Kod producenta:
DCP9020CDW
Dostępność:
chwilowy brak
Chcesza zamówić wysyłkowo?

Parametry

Rozdzielczość druku600 x 600 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Automatyczny druk dwustronnyTak
Skaner1,200 x 2,400dpi
Prędkość druku mono18 str./min
WyświetlaczKolorowy, dotykowy, przekątna 9.3cm
Prędkość kopiowania - czerń18 str./min
Waga23.2kg
Kopiowanie rozdzielczość600 x 600dpi

Opis

DCP-9020CDW to wielofunkcyjne urządzenie kolorowe LED, charakteryzujące się szerokim wachlarzem funkcji, integracją z aplikacjami mobilnymi, wysoką wydajnością i jakością druku oraz kompaktowymi rozmiarami. Stanowi idealne rozwiązanie dla biur poszukujących niezawodnego i szybkiego urządzenia umożliwiającego drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie.

  • Oszczędzaj czas dzięki prędkości druku w wysokości 18 stron na minutę. Drukowanie profesjonalnych dokumentów kolorowych w rozdzielczości do 2400 x 600 dpi
  • Oszczędzaj papier dzięki automatycznemu drukowi dwustronnemu
  • Podajnik papieru na 250 arkuszy
  • Szybsze i bardziej bezpieczne połączenie bezprzewodowe 802.11n lub połączenie z siecią za pomocą wbudowanego interfejsu Ethernet lub z komputerem za pomocą z Hi-Speed USB 2.0
  • Bezproblemowa łączność mobilna umożliwia drukowanie bezpośrednio z telefonu firmy Apple iOS, Android, Windows lub urządzenia Blackberry. Niższe koszty kolorowych wydruków dzięki materiałom eksploatacyjnym o wysokiej wydajności
  • 3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl)
  • DCP-9020CDW oferuje funkcję automatycznego druku dwustronnego. Urządzenie drukuje z wysoką prędkością wynoszącą 18 stron na minutę ? zarówno w trybie monochromatycznym. jak i kolorowym. Natomiast czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony to zaledwie 16 sekund.
  • Urządzenie DCP-9020CDW jest przy tym wyjątkowo wydajne ? wykorzystuje wysokowydajne, kolorowe tonery, pozwalające na wydrukowanie nawet 2200 stron i jednoczesne zachowanie wysokiej jakości wydruku. Zastosowanie systemu oddzielnych tonerów i bębna sprawia, że eksploatacja urządzenia jest niezwykle wygodna, mniej kosztowna i bardziej przyjazna dla środowiska.

Model charakteryzuje się wygodną, intuicyjną obsługą ? wyposażony jest w czytelny kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 9,3 cm. DCP-9020CDW posiada podajnik papieru na 250 arkuszy - z pewnością docenią go osoby, które często korzystają z funkcji drukowania i kopiowania. Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników biurowych są funkcje skanowania do sieci (tylko Windows) oraz do serwera FTP.

DCP-9020CDW doskonale sprawdzi się w epoce rosnącego wykorzystania urządzeń mobilnych oraz rozwiązań chmurowych. Model pozwala drukować z i skanować do usług takich jak Box, DropBox, Evernote, Facebook, Flickr, Google Dysk, Picasa i SkyDrive. Osobom, które nie rozstają się ze swoimi urządzeniami mobilnymi DCP-9020CDW umożliwia drukowanie z tabletów i smartfonów ? za pośrednictwem usług Apple AirPrint, Google Cloud Print oraz aplikacji Brother iPrint&Scan. Urządzenie może pracować zarówno w sieci przewodowej, jak i bezprzewodowej.

DCP-9020CDW charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii, niskim poziomem hałasu oraz konstrukcją nadającą się do recyklingu. Model został wyróżniony między innymi certyfikatem Energy Star, który potwierdza silne zaangażowanie firmy Brother w ochronę środowiska.

Urządzenie posiada 3-letnią gwarancję (po rejestracji na www.brother.pl)

Dodaj swoja opinię