Sklep komputerowy

Drukarka Epson MFP L3110 ITS color A4

Logo Epson
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod ean:
8715946652313
Kod producenta:
C11CG87401
Dostępność:
chwilowy brak
Cena:
770.00 zł

Parametry

Waga3.9 kg
Rozdzielczość druku5760 x 1440 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Automatyczny druk dwustronnyNie
SkanerTak
Prędkość druku mono33 str/min
Prędkość druku kolor15 str/min

Zobacz eksploatację

Opis

EcoTank L3110

Drukarka 3 w 1 EcoTank nowej generacji zawiera w zestawie zapas atramentu na nawet trzy lata. Jest prosta w obsłudze, niezawodna i kompaktowa. Dzięki drukarce 3 w 1 EcoTank, która zawiera w zestawie atrament wystarczający na nawet 3 lata1, utrzymywanie kosztów pod kontrolą jest niezwykle proste. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić nawet do 90% na kosztach atramentu. Dzięki udoskonalonemu systemowi uzupełniania z nowymi butelkami z atramentem, który

zaprojektowano tak, aby ograniczyć ryzyko rozlania, ten kompaktowy model stanowi niezawodne i łatwe w obsłudze rozwiązanie umożliwiające drukowanie dużych nakładów.

Wyjątkowo niskie koszty

Całe trzy lata tak długo możesz korzystać z drukarki L3110 bez konieczności kupowania nowego atramentu. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić nawet do 90% na kosztach atramentu. Zapewniając wyjątkowo niski koszt wydruku jednej strony, drukarka pozwoli Ci wydrukować do 8100 stron czarno-białych i do 6500 stron kolorowych za pomocą dołączonego do drukarki atramentu.

Drukowanie bez kartridży

Do każdej drukarki EcoTank dodajemy równowartość nawet 82 wkładów atramentowych , co pozwala na długie odstępy między uzupełnianiem atramentu. Urządzenie wykorzystuje pojemnik na atrament o dużej pojemności, który eliminuje konieczność korzystania z kartridży. Ponadto dzięki urządzeniu 3 w 1 możesz korzystać z funkcji drukowania, skanowania i kopiowania.

Odkryj rozwiązania nowej generacji

Dzięki umieszczeniu pojemnika na atrament z przodu drukarki ma ona niewielkie wymiary, zapewnia łatwy dostęp przy uzupełnianiu i dobrą widoczność poziomów atramentu. Zawiera udoskonalony system napełniania, który zaprojektowano tak, aby ograniczyć ryzyko rozlania atramentu i powstawania zanieczyszczeń. Nowe butelki mają specjalny mechanizm gwarantujący napełnienie tylko właściwego pojemnika odpowiednim kolorem.

Wysoka jakość

Dzięki głowicy drukującej Micro Piezo drukarki EcoTank są niezawodnym rozwiązaniem w dziedzinie druku. Drukarki objęte są standardową roczną gwarancją, którą można promocyjnie wydłużyć. Sprawdź dane techniczne dla najnowszej oferty4.

Kluczowe cechy:

  • W zestawie atrament nawet na trzy lata
  • W zestawie zapas atramentu odpowiadający 82 wkładom
  • Wyjątkowo niski koszt drukowania
  • Oszczędność nawet do 90% na kosztach atramentu
  • System nowej generacji do napełniania pojemników z atramentem
  • Łatwe i wygodne napełnianie atramentem bez bałaganu dzięki ulepszonym butelkom
  • Niezawodność
  • Technologia Micro Piezo, oryginalny atrament firmy Epson, gwarancja 3 w 1
  • Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i drukowanie fotografii 10 x 15 cm bez marginesów
Dodaj swoja opinię