Sklep komputerowy

Canon Pixma MX535 

Logo Canon
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod ean:
4960999990385
Kod producenta:
MX535
Dostępność:
chwilowy brak
Chcesza zamówić wysyłkowo?

Parametry

Rozdzielczość druku - kolor4800 x 1200 dpi
Maksymalny rozmiar papieruA4
Skaner2400 x 1200 dpi
Prędkość druku mono9 str./min
Prędkość druku kolor5 str./min
Waga8,5 kg

Zobacz eksploatację

Opis

Urządzenie wielofunkcyjne z obsługą chmury pozwala łatwo drukować, kopiować, skanować i faksować. Połączenie Wi-Fi umożliwia udostępnianie funkcji wielu komputerom i urządzeniom inteligentnym.

  • Urządzenie wielofunkcyjne z obsługą chmury łączy funkcje drukarki, kopiarki, skanera i faksu
  • W pełni zintegrowany automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy
  • Łatwe udostępnianie w biurze dzięki łączności Wi-Fi
  • Drukowanie z i skanowanie do urządzeń z aplikacją Canon PRINT
  • Obsługa PIXMA Cloud Link, Google Cloud Print i Apple AirPrint
  • Zaawansowane urządzenie wielofunkcyjne z obsługą Wi-Fi

Wydajność dla domowego biura ? stylowe urządzenie wielofunkcyjne z obsługą chmury zapewnia wyjątkową jakość funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksu. Dzięki połączeniu bezprzewodowemu udostępnianie funkcji wielu komputerom jest łatwe. Kompaktowa obudowa FastFront upraszcza wkładanie papieru i wymianę atramentów.

Drukowanie w chmurze i z urządzeń inteligentnych

Funkcja PIXMA Cloud Link pozwala drukować zdjęcia i dokumenty z serwisów w chmurze, takich jak Evernote czy Dropbox, przy użyciu urządzenia inteligentnego i aplikacji Canon PRINT. Ta sama aplikacja pozwala drukować z i skanować do urządzeń inteligentnych w całym domu lub biurze. Obsługiwane są również funkcje Apple AirPrint i Google Cloud Print.

Wysoka jakość i duża szybkość

Technologia FINE firmy Canon umożliwia szybkie drukowanie doskonałych wydruków ? od żywej grafiki z połyskiem aż po nieprzeciętnie wyraźne dokumenty biznesowe. Szybkie drukowanie dokumentów formatu A4: 9,7 obr./min (mono) i 5,5 obrazu/min (kolor), kopiowanie stron A4 w około 24 s (kolor) oraz druk zdjęć 10 × 15 cm bez marginesów w około 46 sekund.

Niższe wydatki na atrament i papier

Drukuj więcej za mniej. Opcjonalne kasety XL umożliwiają drukowanie znacząco większej liczby stron i wydłużają czas między wymianami. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku częstego drukowania ? zapewnia oszczędność do 50% na stronę w porównaniu ze standardowymi odpowiednikami. Automatyczny druk dwustronny ogranicza ilość zużywanego papieru i pozwala uzyskać profesjonalne dokumenty dwustronne.

Automatyczny podajnik dokumentów

W pełni zintegrowany, automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy przyspiesza i ułatwia skanowanie, kopiowanie i faksowanie dużych dokumentów, zapewniając maksymalną wydajność. Port USB umożliwia zapis skanowanych dokumentów bezpośrednio na nośniku pamięci USB.

Tryb punktu dostępu

Wbudowany tryb punktu dostępu pozwala drukarce utworzyć sieć na żądanie, co umożliwia bezpośrednie drukowanie z i skanowanie do smartfonów i tabletów z poziomu drukarki bez dostępu do bezpiecznej sieci Wi-Fi.

Dodaj swoja opinię