Sklep komputerowy

Brother DCP J132W 

Logo Brother
Producent:
Gwarancja:
Gwarancja zewnętrzna 1 rok
Kod producenta:
DCPJ132W
Chcesza zamówić wysyłkowo?

Parametry

Rozdzielczość drukuDo 1200 × 6000 dpi
Automatyczny druk dwustronnyTak
WyświetlaczLCD 16 znaków x 1 linia
Waga6.9 kg
Kopiowanie rozdzielczośćDo 1200 × 2400 dpi

Opis

DCP- J132W - kolorowe, atramentowe urządzenie wielofunkcyjne, dedykowane dla użytkowników domowych oraz małych biur. Pozwala na szybkie i wydajne drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie przy wykorzystaniu rozwiązań mobilnych oraz rozwiązań druku w chmurze.

Model DCP-J132W oferuję wysoką prędkość druku wynoszącą 11 obrazów na minutę (tryb monochromatyczny) oraz 6 obrazów na minutę (tryb kolorowy). Łatwą obsługę modelu DCP-J132W zapewnia czytelny, wielofunkcyjny jednoliniowy wyświetlacz LCD. Model DCP-J132W oferuje funkcję drukowania N-na-1, która pozwala na kopiowanie dwóch lub czterech stron na jednej stronie oraz jest wyposażony w cztery oddzielne pojemniki z tuszem ? w razie wyczerpania się tuszu w jednym z nich, użytkownik wymienia tylko pusty pojemnik. Urządzenie oferuje także szybką i bezproblemową konfigurację z siecią bezprzewodową.

Model DCP-J132W jest zintegrowany z rozwiązaniami mobilnymi oraz rozwiązaniami druku w chmurze. Dzięki obsłudze aplikacji iPrint&Scan, Apple AirPrint lub Google Cloud Print, pozwala on na bezpośrednie drukowanie ze smartfonów i tabletów pracujących na systemach iOS, Android oraz Windows Phone 7, a także bezpośrednie drukowanie z i skanowanie do takich usług jak Google Drive, Facebook, Flickr, Dropbox, Picasa, Box, SkyDrive oraz Evernote.

Dodaj swoja opinię